Ubiquiti Connect Display 21" & 27" Arm Mount UACC-Display21 27-AM-27-EA
-26 %
Start From
  • Stock: Out Of Stock
  • Model: UACC-Display21 27-AM-27-EA
  • SKU: 705353154034
  • Wholesale: More Than 10 QTY Click Quote | Help
5288 Product Views
About Ubiquiti Connect Display 21" & 27" Arm Mount UACC-Display21 27-AM-27-EA
An all-weather, UV-resistant DC power cable designed for outdoor installations.  you can find Ubiquiti Connect Display 21" & 27" Arm Mount UACC-Display21 27-AM-27-EA at digital world technology in Dubai.
      Specification:
      Mechanical
      Dimensions763.2 x 236.3 x 608.6 mm (30 x 9.3 x 24")