Dell Gaming Laptops Alienware m15 R6 corei7 11800H 15R6-ALN-2300-BLK
-6 %
Start From
  • Stock: In Stock
  • Model: 15R6-ALN-2300-BLK
  • Weight: 3,000.00g
  • Dimensions: 10.00in x 0.00in x 10.00in
  • SKU: 196105108922
  • Wholesale: More Than 10 QTY Click Quote | Help
10706 Product Views
About Dell Gaming Laptops Alienware m15 R6 corei7 11800H 15R6-ALN-2300-BLK
Specification:
hard
1TB SSD
Processor Type
corei7 11800H
Ram
32GB RAM
Display Resolution
15.6" QHD